KONST / Litografier / Färglitografi 14034375
nr 1403 4375
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, "Cosmopol". Signerad, numrerad 81/170, Motivet: 56x40, yttermått inklusive ram: 76x56 cm
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 juni 2021
kl 20:26:06
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Marika Lang
Läs mer om Marika Lang